комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB319 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 50 mm |
| тегло | 0,94 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 20956 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20956
|
|
A.B.S. 36509
|
|
ACDelco AC441781D
|
|
APEC braking PAD415
|
|
BENDIX 572187B
|
|
BLUE PRINT ADC44204
|
|
BLUE PRINT ADC44209
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
BOSCH 0986460933
|
|
BOSCH 0986460933
|
|
Brake ENGINEERING PA403
|
|
BREMBO P54007
|
|
DELPHI LP452
|
|
FMSI-VERBAND 7187D284
|
|
ICER 180502
27.38 €
-20%
21.91 €
|
|
JAPANPARTS JPA522
|
|
JURID 572187J
|
|
MINTEX MDB1216
|
|
NECTO FD901A
|
|
NIPPARTS 3605022
|
|
OPTIMAL 9344
|
|
PAGID T0315
|
|
QUINTON HAZELL BP338
|
|
ROADHOUSE 2165
|
|
ROULUNDS RUBBER 441781
|
|
TEXTAR 2095614004
|
|
TEXTAR 2095601
|
|
TEXTAR 2095614004
|
|
TEXTAR 2095614004T4047
|
|
TRUSTING 2360
|
|
TRW GDB312
|
|
VALEO 551680
|
|
MITSUBISHI MB277619
|
|
MITSUBISHI MB366393
|
|
MITSUBISHI MB699887
|
| Mitsubishi TREDIA (A21_) | 70 коня | бензин |
| Mitsubishi TREDIA (A21_) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi CORDIA (A21_A, AB) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi CORDIA (AC) | 90 коня | бензин |
