комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB322 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| дължина | 107 mm |
| ширина | 52 mm |
| тегло | 1.202 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| дължина 1 | 110 mm |
| WVAномер | 21015 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21015
|
|
A.B.S. 36585
|
|
ACDelco AC443181D
|
|
APEC braking PAD448
|
|
BENDIX 572219B
|
|
Brake ENGINEERING PA357
|
|
BREMBO P83014
|
|
DELPHI LP402
|
|
FMSI-VERBAND 7184D282
|
|
JAPANPARTS JPA229
|
|
MINTEX MDB1330
|
|
MINTEX MDB1546
|
|
NECTO FD6703A
|
|
NIPPARTS 3602012
|
|
ROULUNDS RUBBER 443181
|
|
TRW GDB215
|
|
TRW GDB954
16.26 €
-20%
13.01 €
|
|
UNIPART GBP941AF
|
| Toyota COROLLA FX Compact (E8B) | 121 коня | бензин |
| Toyota COROLLA купе (AE86) | 124 коня | бензин |
| Toyota COROLLA купе (AE86) | 115 коня | бензин |
