комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB330 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 18,5 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 77 mm |
| ширина | 59 mm |
| тегло | 1,08 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | ATE |
| WVAномер | 20482 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20482
|
|
A.B.S. 36398
|
|
APEC braking PAD566
|
|
ATE 13046036122
|
|
ATE 13046036122
|
|
BENDIX 571354B
|
|
BOSCH 0986424062
|
|
Brake ENGINEERING PA433
|
|
BREMBO P65003
|
|
DELPHI LP486
|
|
FMSI-VERBAND 7045D252
|
|
FMSI-VERBAND 7045D445
|
|
HP (ZEBRA) 2329
|
|
JURID 571354D
|
|
JURID 571354J
|
|
JURID 571354JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201072
|
|
MINTEX MDB1133
|
|
NECTO FD6336A
|
|
OPTIMAL 12196
|
|
PAGID T1072
|
|
QUINTON HAZELL BP343
|
|
REMSA 013000
|
|
REMSA 013000
|
|
ROADHOUSE 2130
|
|
ROADHOUSE 213000
|
|
STOP 571354S
|
|
TEXTAR 2048218504
|
|
TEXTAR 2048201
121.57 €
-20%
97.25 €
|
|
TEXTAR 2048203
|
|
TEXTAR 2048218504
|
|
TEXTAR 2048218504T400
|
|
TRW GDB310
|
|
UNIPART GBP899
|
|
UNIPART GBP899AF
|
|
PORSCHE 477698151A
|
|
PORSCHE 477698151B
|
|
PORSCHE 477698157
|
|
PORSCHE 92835295100
|
|
PORSCHE 92835295101
|
|
PORSCHE 92835295102
|
|
PORSCHE 92835295200
|
|
PORSCHE 92835295201
|
|
PORSCHE 94435295101
|
|
PORSCHE 94435295102
|
| Porsche 924 | 125 коня | бензин |
| Porsche 924 | 170 коня | бензин |
| Porsche 924 | 150 коня | бензин |
| Porsche 924 | 160 коня | бензин |
| Porsche 924 | 163 коня | бензин |
| Porsche 944 | 150 коня | бензин |
| Porsche 944 | 160 коня | бензин |
| Porsche 944 | 163 коня | бензин |
| Porsche 944 | 190 коня | бензин |
| Porsche 928 | 241 коня | бензин |
| Porsche 928 | 301 коня | бензин |
| Porsche 928 | 310 коня | бензин |
| Porsche 924 | 177 коня | бензин |
| Porsche 924 | 209 коня | бензин |
