комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB350 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 104 mm |
| ширина | 67 mm |
| тегло | 1,2 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 20836;20837;20838 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20836
|
|
FERODO 20837
|
|
FERODO 20838
|
|
A.B.S. 36522
|
|
ACDelco AC496181D
|
|
APEC braking PAD520
|
|
ATE 13046029392
|
|
ATE 13046029392
|
|
BENDIX 571247B
|
|
BENDIX 571452B
|
|
Brake ENGINEERING PA441
|
|
BREMBO P23028
|
|
DELPHI LP496
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
HP (ZEBRA) 2357
|
|
ICER 180660
53.62 €
-0%
53.62 €
|
|
JURID 571452J
|
|
MGA 176
|
|
MINTEX MDB1278
|
|
NECTO FD2023A
|
|
OPTIMAL 12042
|
|
OPTIMAL 9520
|
|
PAGID T5037
|
|
QUINTON HAZELL BP400
|
|
REMSA 014623
|
|
REMSA 014623
|
|
ROADHOUSE 214622
|
|
ROADHOUSE 214623
|
|
ROULUNDS RUBBER 496181
|
|
TEXTAR 2083617225
|
|
TEXTAR 2083617225
|
|
TRW GDB457
|
|
UNIPART GBP775
|
|
UNIPART GBP775AF
|
|
VALEO 551016
|
|
VALEO 598133
|
|
FORD 5015924
|
|
LANCIA 9938913
|
| Lancia PRISMA (831AB0) | 105 коня | бензин |
