комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB357 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 109 mm |
| ширина | 48 mm |
| тегло | 1 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 21126 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21126
|
|
PROTON MB618576
|
|
A.B.S. 36178
18.99 €
-20%
15.19 €
|
|
ACDelco AC439581D
|
|
APEC braking PAD437
|
|
ATE 13046059482
|
|
ATE 13046059482
|
|
BENDIX 572209B
|
|
BLUE PRINT ADC44212
30.61 €
-20%
24.49 €
|
|
BOSCH 0986491260
|
|
BOSCH 0986491260
|
|
Brake ENGINEERING PA418
|
|
BREMBO P54009
|
|
DELPHI LP467
15.66 €
-20%
12.53 €
|
|
FMSI-VERBAND 7202D299
|
|
HP (ZEBRA) 2407
|
|
ICER 180497
15.66 €
-0%
15.66 €
|
|
JAPANPARTS JPA524
|
|
JURID 572209J
|
|
MGA 260
|
|
MINTEX MDB1282
|
|
NECTO FD6337A
|
|
NIPPARTS 3605024
|
|
OPTIMAL 9361
|
|
PAGID T0355
|
|
QUINTON HAZELL BP401
|
|
REMSA 017500
|
|
REMSA 017500
|
|
ROADHOUSE 2175
|
|
ROADHOUSE 217500
|
|
ROADHOUSE 217500
|
|
ROULUNDS RUBBER 439581
|
|
TEXTAR 2112615004
|
|
TEXTAR 2112601
16.87 €
-20%
13.49 €
|
|
TEXTAR 2112615004
|
|
TEXTAR 2112615004T4047
|
|
TRW GDB365
22.9 €
-20%
18.32 €
|
|
UNIPART GBP669
|
|
UNIPART GBP670
|
|
UNIPART GBP778
|
|
UNIPART GBP778AF
|
|
VALEO 551705
|
|
VALEO 598224
|
|
ISUZU MB366969
|
|
ISUZU MB534587
|
|
MITSUBISHI MB366969
|
|
MITSUBISHI MB407460
|
|
MITSUBISHI MB534583
|
|
MITSUBISHI MB534587
|
|
MITSUBISHI MB618576
|
|
MITSUBISHI MB668722
|
|
MITSUBISHI MB865116
|
|
MITSUBISHI MC865116
|
|
MITSUBISHI MR162521
|
| Mitsubishi COLT II (C1_A) | 55 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT II (C1_A) | 60 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT II (C1_A) | 70 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT II (C1_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III (C1_A, C6_A) | 55 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III (C1_A, C6_A) | 60 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III (C1_A, C6_A) | 70 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III (C1_A, C6_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) | 70 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) | 83 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV седан (C6_A) | 70 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV седан (C6_A) | 60 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER IV седан (C6_A) | 60 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV седан (C6_A) | 84 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV седан (C6_A) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV (C6_A, C7_A) | 60 коня | дизел |
| Mitsubishi CORDIA (A21_A, AB) | 114 коня | бензин |
| Mitsubishi CORDIA (A21_A, AB) | 116 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT II (C1_A) | 67 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV (C6_A, C7_A) | 84 коня | бензин |
