комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB360 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 12 mm |
| дължина | 109 mm |
| ширина | 47 mm |
| тегло | 0,78 kg |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| спирачна система | Bendix |
| WVAномер | 20841 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20841
|
|
A.B.S. 36081
16.23 €
-20%
12.98 €
|
|
ACDelco AC658581D
|
|
APEC braking PAD286
|
|
ATE 13046039422
|
|
ATE 13046039422
|
|
BENDIX 571301B
|
|
BENDIX 571474B
|
|
Brake ENGINEERING PA462
|
|
BREMBO P23014
|
|
DELPHI LP464
25.69 €
-20%
20.56 €
|
|
ICER 180490
22.32 €
-0%
22.32 €
|
|
METELLI 2200630
|
|
METELLI 2200630
|
|
MGA 179
|
|
MINTEX MDB1258
|
|
MINTEX MDB1962
|
|
NECTO FD6090A
|
|
OPTIMAL 9617
20.9 €
-20%
16.72 €
|
|
ROADHOUSE 20253
|
|
ROULUNDS RUBBER 656581
|
|
TRUSTING 0650
|
|
TRUSTING 0650
|
|
TRW GDB360
27.92 €
-20%
22.33 €
|
|
UNIPART GBP633
|
|
VALEO 540464
|
|
VALEO 598141
|
|
WAGNER WBP20841B
|
| Fiat ARGENTA (132A) | 122 коня | бензин |
| Fiat ARGENTA (132A) | 72 коня | дизел |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 90 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 105 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 90 коня | дизел |
| Lancia DEDRA (835) | 105 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 113 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 101 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 90 коня | бензин |
| Lancia DEDRA SW (835) | 101 коня | бензин |
| Lancia DEDRA SW (835) | 90 коня | дизел |
| Lancia DEDRA SW (835) | 90 коня | бензин |
| Lancia DEDRA SW (835) | 113 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 108 коня | бензин |
| Fiat ARGENTA (132A) | 113 коня | бензин |
| Fiat ARGENTA (132A) | 98 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 99 коня | бензин |
| Lancia DEDRA SW (835) | 103 коня | бензин |
| Fiat ARGENTA (132A) | 90 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 147 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 117 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 109 коня | бензин |
