комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB361 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 109 mm |
| ширина | 49 mm |
| тегло | 0,9 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | Bendix |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20347
|
|
FERODO 20348
|
|
FERODO 20494
|
|
FERODO 20495
|
|
AUTOBIANCHI 82203073
|
|
A.B.S. 36042
|
|
ACDelco AC573081D
|
|
APEC braking PAD135
|
|
BENDIX 571224B
|
|
BENDIX 571463B
|
|
BOSCH 0986461396
|
|
BOSCH 0986461396
|
|
BREMBO P23015
|
|
DELPHI LP464
25.69 €
-20%
20.56 €
|
|
DELPHI LP56
16.26 €
-20%
13.01 €
|
|
FMSI-VERBAND 7033D49
|
|
HP (ZEBRA) 2562
|
|
MINTEX MDB1088
|
|
MINTEX MDB1228
|
|
MINTEX MDB1258
|
|
NECTO FD602A
|
|
PAGID T9009
|
|
QUINTON HAZELL BP402
|
|
ROULUNDS RUBBER 573081
|
|
TEXTAR 2029312004
|
|
TEXTAR 2029312004
|
|
TEXTAR 2049414005T4047
|
|
TRW GDB1303
|
|
UNIPART GBP548
|
|
UNIPART GBP633
|
|
UNIPART GBP633AF
|
|
LANCIA 5888545
|
| Fiat RITMO I (138A) | 125 коня | бензин |
