комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB362 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14 mm |
| дължина | 109 mm |
| ширина | 49 mm |
| тегло | 1 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | Bendix |
| WVAномер | 20139 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20139
|
|
A.B.S. 36042
|
|
BENDIX 571224B
|
|
Brake ENGINEERING PA907
|
|
BREMBO P23016
|
|
FMSI-VERBAND 793D49
|
|
NECTO FD605A
|
| Fiat RITMO I (138A) | 125 коня | бензин |
