комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB363 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,3 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 99 mm |
| ширина | 63 mm |
| тегло | 1,1 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 20847 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20847
|
|
A.B.S. 361462
|
|
A.B.S. 361462
|
|
ACDelco AC650481D
|
|
APEC braking PAD559
|
|
ATE 13046029892
|
|
ATE 13046029892
|
|
BENDIX 571448B
|
|
BENDIX 571455B
|
|
BOSCH 0986467081
|
|
BOSCH 0986467081
|
|
BREMBO P23019
|
|
DELPHI LP517
|
|
HP (ZEBRA) 2451
|
|
ICER 180531
|
|
JURID 571453J
|
|
MGA 198
|
|
MINTEX MDB1276
|
|
NECTO FD609A
|
|
OPTIMAL 9510
|
|
PAGID T5016
|
|
QUINTON HAZELL BP351
|
|
REMSA 012811
|
|
REMSA 012811
|
|
ROADHOUSE 212812
|
|
ROADHOUSE 212811
|
|
TEXTAR 2070804
|
|
TRW GDB417
|
|
UNIPART GBP1251AF
|
|
VALEO 598093
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
FIAT 5888528
|
|
LANCIA 5892608
|
|
LANCIA 82357469
|
|
LANCIA 9938919
|
|
LANCIA 9941718
|
|
SEAT SE022165081A
|
| Lancia PRISMA (831AB0) | 86 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 86 коня | бензин |
