комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4004 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 16,8 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 87 mm |
| ширина | 52,9 mm |
| тегло | 0.935 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
| WVAномер | 23554 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23554
|
|
DELPHI LP2254
27.92 €
-20%
22.33 €
|
|
DURON DBP344260
|
|
FERODO FSL4004
|
|
JURID 573005J
34.54 €
-20%
27.64 €
|
|
NECTO FD7326A
|
|
OPTIMAL 10066
|
|
TRUSTING 1021
|
|
TRUSTING 1021
|
|
WAGNER WBP23554A
37.22 €
-0%
37.22 €
|
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 95 коня | бензин |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW | 95 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 150 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 174 коня | бензин |
| Peugeot 308 SW | 109 коня | дизел |
| Peugeot 308 SW | 136 коня | дизел |
