комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB402 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,7 mm |
| дължина | 105 mm |
| ширина | 65 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Bendix |
| WVAномер | 20631;20632;20633 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20631
|
|
FERODO 20632
|
|
FERODO 20633
|
|
LDV GBP616
|
|
TALBOT 9150972380
|
|
TALBOT VBP302
|
|
A.B.S. 36544
|
|
ACDelco AC528281D
|
|
ACDelco AC528781D
|
|
APEC braking PAD324
|
|
APEC braking PAD496
|
|
ATE 13046039032
|
|
ATE 13046039032
|
|
BENDIX 571262B
|
|
BOSCH 0986466311
|
|
BOSCH 0986466311
|
|
Brake ENGINEERING PA292
|
|
BREMBO P68011
|
|
DELPHI LP175
|
|
HP (ZEBRA) 2382
|
|
ICER 180469
33.5 €
-20%
26.8 €
|
|
JURID 571262D
|
|
JURID 571262J
|
|
MGA 146
|
|
MINTEX MDB1315
|
|
NECTO FD620A
|
|
OPTIMAL 9329
|
|
PAGID T6006
|
|
QUINTON HAZELL BP252
|
|
REMSA 016302
|
|
REMSA 016302
|
|
ROADHOUSE 216302
|
|
ROADHOUSE 216302
|
|
ROULUNDS RUBBER 428781
|
|
TEXTAR 2063118005
|
|
TEXTAR 2063101
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
TEXTAR 2063118005
|
|
TEXTAR 2063118005T406
|
|
TRW GDB280
|
|
TRW GDB386
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
UNIPART GBP616
|
|
UNIPART GBP700
|
|
UNIPART GBP700AF
|
|
VALEO 540307
|
|
VALEO 598175
|
|
PEUGEOT 424514
|
|
PEUGEOT 424821
|
|
PEUGEOT 424837
|
|
PEUGEOT 424838
|
|
PEUGEOT 424881
|
|
PEUGEOT 425021
|
|
PEUGEOT 425023
|
|
PEUGEOT 425025
|
|
PEUGEOT 425136
|
| Peugeot 505 (551A) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 82 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 97 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 98 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 110 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 155 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 114 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 116 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 122 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 143 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 80 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 75 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 105 коня | дизел |
| Peugeot 505 Break (551D) | 94 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 114 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 70 коня | дизел |
| Peugeot 505 Break (551D) | 75 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 505 (551A) | 84 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 82 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 122 коня | бензин |
| Peugeot 505 Break (551D) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 505 Break (551D) | 105 коня | дизел |
| Renault 5 (122_) | 160 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 174 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 107 коня | бензин |
| Peugeot 505 (551A) | 94 коня | бензин |
