комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4040 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15,2 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 124,8 mm |
| ширина | 70,3 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Brembo |
| WVAномер | 24162;24687 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24162
|
|
FERODO 24687
|
|
APEC braking PAD1866
|
|
BENDIX 573290B
|
|
BOSCH 0986494228
|
|
BOSCH 0986494228
|
|
Brake ENGINEERING PA1774
|
|
DELPHI LP2136
88.28 €
-20%
70.62 €
|
|
DURON DBP234040
|
|
JURID 573290D
|
|
JURID 573290J
|
|
JURID 573290JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201786
|
|
MINTEX MDB2976
|
|
NECTO FD7333A
|
|
OPTIMAL 12335
|
|
STOP 573290S
|
|
TEXTAR 2416202
|
|
TRUSTING 6671
|
|
TRUSTING 6671
|
|
TRW GDB1812
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
WAGNER WBP24687A
77.14 €
-0%
77.14 €
|
|
FIAT 5741889
|
|
FIAT 71753265
|
|
FIAT 77364716
|
| Alfa Romeo MITO (955) | 163 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 170 коня | бензин |
