комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4047 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 19,1 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 150,9 mm |
| ширина | 62,8 mm |
| ширина | 65,6 mm |
| тегло | 2,1 kg |
| височина 1 | 65,6 mm |
| височина 2 | 62,8 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Bosch |
| WVAномер | 24204 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24204
|
|
APEC braking PAD1646
|
|
APEC braking PAD1707
|
|
ASHIKA 5002244
|
|
ASHIKA 5002244
|
|
ATE 13046056032
|
|
ATE 13046056032
|
|
BENDIX 572525B
|
|
BENDIX 572600B
|
|
BLUE PRINT ADT342174
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
BOSCH 0986494187
|
|
BOSCH 0986494187
|
|
Brake ENGINEERING PA1800
|
|
DELPHI LP2104
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
FERODO FSL4047
71.96 €
-20%
57.57 €
|
|
ICER 181871
64.66 €
-0%
64.66 €
|
|
JURID 572525D
|
|
JURID 572525J
|
|
JURID 572525JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201747
|
|
MINTEX MDB2933
|
|
NECTO FD7343A
|
|
OPTIMAL 12483
|
|
PAGID T1747
|
|
STOP 572525S
|
|
TEXTAR 2420401
67.33 €
-20%
53.87 €
|
|
TRUSTING 8110
|
|
TRUSTING 8110
|
|
TRW GDB3479
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
WAGNER WBP24204A
50.74 €
-0%
50.74 €
|
|
TOYOTA 0446502190
|
|
TOYOTA 0446502280
|
|
TOYOTA 0446502190
|
|
TOYOTA 0446502280
|
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 124 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 124 коня | дизел |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 177 коня | дизел |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 126 коня | дизел |
| Toyota COROLLA седан (E15_) | 126 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 132 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 147 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 152 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 126 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 150 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 177 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 132 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 147 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 152 коня | бензин |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 126 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 150 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 177 коня | дизел |
| Toyota COROLLA седан (E15_) | 90 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 132 коня | бензин |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 147 коня | бензин |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 126 коня | дизел |
| Toyota AURIS (ZWE18_, NZE18_, ZRE18_) | 124 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 124 коня | дизел |
| Toyota AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) | 124 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 112 коня | дизел |
