комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4051 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,9 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 141,9 mm |
| ширина | 59,1 mm |
| тегло | 1.662 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 24632 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24632
|
|
APEC braking PAD1621
|
|
APEC braking PAD1869
|
|
ASHIKA 5001123
|
|
ASHIKA 5001123
|
|
ATE 13046057522
|
|
ATE 13046057522
|
|
BENDIX 573379B
|
|
BOSCH 0986494244
|
|
BOSCH 0986494244
|
|
DELPHI LP2031
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
DURON DBP334051
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16738
46.35 €
-20%
37.08 €
|
|
FERODO FSL4051
68.29 €
-20%
54.64 €
|
|
FMSI-VERBAND 8449D1338
|
|
ICER 181834
50.45 €
-0%
50.45 €
|
|
JURID 573379D
|
|
JURID 573379J
51.89 €
-20%
41.51 €
|
|
JURID 573379JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201751
|
|
MINTEX MDB2938
|
|
NECTO FD7340A
|
|
OPTIMAL 12372
|
|
PAGID T1751
|
|
STOP 573379S
|
|
TEXTAR 2463201
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
TRW GDB3467
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
TRW GDB3521
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
VALEO 301067
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
VALEO 598955
|
|
VALEO 601067
84.37 €
-20%
67.5 €
|
|
WAGNER WBP24632A
47.75 €
-0%
47.75 €
|
|
NISSAN D10603UB0A
|
|
NISSAN D1060JD00A
|
|
NISSAN D1060JD00J
|
|
NISSAN D1080JE00A
|
|
NISSAN D1M60JE00A
|
| Nissan X-TRAIL (T31) | 150 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 110 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 117 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 141 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 141 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 114 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 106 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 173 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 141 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 150 коня | дизел |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 169 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 140 коня | бензин |
| Nissan X-TRAIL (T31) | 140 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 103 коня | дизел |
