комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4062 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,33 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 136,75 mm |
| ширина | 58,9 mm |
| тегло | 1.446 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 24582;24629;24630 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24582
|
|
FERODO 24629
|
|
FERODO 24630
|
|
APEC braking PAD1698
|
|
ATE 13046056102
|
|
ATE 13046056102
|
|
BENDIX 572628B
|
|
BOSCH 0986494221
|
|
BOSCH 0986494221
|
|
DELPHI LP2111
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
FERODO FSL4062
|
|
FMSI-VERBAND 8521D1192
|
|
ICER 181868
49.83 €
-0%
49.83 €
|
|
JURID 572628D
|
|
JURID 572628J
|
|
JURID 572628JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201749
|
|
MINTEX MDB2935
|
|
NECTO FD7417A
|
|
OPTIMAL 12370
|
|
PAGID T1749
|
|
STOP 572628S
|
|
TEXTAR 2458202
52.66 €
-20%
42.13 €
|
|
TRW GDB3501
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
WAGNER WBP24582A
|
|
MAZDA GPYB3323ZD
|
|
MAZDA GPYB3323ZE
|
|
MAZDA GPYB3323ZG
|
|
MAZDA GPYB3328ZD
|
|
MAZDA GSYD3323Z
|
|
MAZDA GSYD3323ZA
|
|
MAZDA GSYD3328ZA
|
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 180 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 129 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 155 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 155 коня | бензин |
| Mazda 6 комби (GH) | 129 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 180 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 125 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 163 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 185 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 185 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 163 коня | дизел |
| Mazda 6 хетчбек (GH) | 125 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 125 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 163 коня | дизел |
| Mazda 6 комби (GH) | 185 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 155 коня | бензин |
| Mazda 6 (GH) | 129 коня | дизел |
| Mazda 6 (GH) | 180 коня | дизел |
