комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4065 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 16,2 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 137,1 mm |
| ширина | 81,8 mm |
| тегло | 2.269 kg |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| спирачна система | Brembo |
| WVAномер | 24296 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24296
|
|
APEC braking PAD1671
|
|
ATE 13046048502
|
|
ATE 13046048502
|
|
BENDIX 573339B
|
|
BOSCH 0986494205
|
|
BOSCH 0986494205
|
|
FMSI-VERBAND 8460D1350
|
|
ICER 181922
145.38 €
-0%
145.38 €
|
|
JURID 573339D
|
|
JURID 573339J
105.35 €
-20%
84.28 €
|
|
JURID 573339JAS
|
|
JURID 573339JC
149.49 €
-20%
119.59 €
|
|
MINTEX MDB2834
|
|
MINTEX MDB3035
|
|
NECTO FD7352A
|
|
OPTIMAL 12444
|
|
PAGID T1627
|
|
STOP 573339S
|
|
TEXTAR 2429601
213.56 €
-20%
170.85 €
|
|
TEXTAR 2461401
130.54 €
-20%
104.44 €
|
|
TRW GDB1775
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
PORSCHE 95535293962
|
|
PORSCHE 95535293963
|
|
PORSCHE 95535293961
|
|
PORSCHE 95535293962
|
|
PORSCHE 95535293963
|
|
VW 7L0698451E
|
|
VW 7L0698451F
|
|
VW 7L0698451E
|
|
VW 7L0698451F
|
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 340 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 220 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 313 коня | дизел |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 450 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 310 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 174 коня | дизел |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 250 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 225 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 450 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 500 коня | бензин |
| Audi Q7 (4L) | 350 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 521 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 280 коня | бензин |
| Audi Q7 (4L) | 280 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 290 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 385 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 500 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 350 коня | бензин |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 350 коня | дизел |
| Volkswagen TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | 240 коня | дизел |
| Audi Q7 (4L) | 500 коня | дизел |
| Audi Q7 (4L) | 340 коня | дизел |
