комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB407 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 124 mm |
| ширина | 45 mm |
| тегло | 0,93 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 21159 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21159
|
|
A.B.S. 36545
18.85 €
-20%
15.08 €
|
|
ACDelco AC438381D
|
|
APEC braking PAD445
|
|
BENDIX 572262B
|
|
BLUE PRINT ADD64204
|
|
BOSCH 0986491590
|
|
BOSCH 0986491590
|
|
Brake ENGINEERING PA365
|
|
BREMBO P16004
|
|
DELPHI LP399
|
|
HP (ZEBRA) 2374
|
|
ICER 180467
27.24 €
-20%
21.79 €
|
|
JAPANPARTS JPA602
|
|
MINTEX MDB1305
|
|
NECTO FD6555A
|
|
NIPPARTS 3606002
|
|
OPTIMAL 9369
|
|
PAGID T0328
|
|
QUINTON HAZELL BP367
|
|
REMSA 017700
|
|
REMSA 017700
|
|
ROADHOUSE 2177
|
|
ROADHOUSE 217700
|
|
ROADHOUSE 217700
|
|
ROULUNDS RUBBER 438381
|
|
TEXTAR 2115914004
|
|
TEXTAR 2115902
|
|
TEXTAR 2115914004
|
|
TEXTAR 2115914004T4047
|
|
TRW GDB366
|
|
UNIPART GBP1073
|
|
UNIPART GBP1073AF
|
|
VALEO 551712
|
|
DAIHATSU 0449187702
|
|
DAIHATSU 0449187702000
|
|
DAIHATSU 0449187716000
|
|
DAIHATSU 0449187702
|
|
DAIHATSU 0449187702000
|
|
DAIHATSU 0449187716000
|
| Daihatsu CHARADE II (G11, G30) | 52 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE II (G11, G30) | 68 коня | бензин |
