комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4074 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,3 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 146,5 mm |
| ширина | 64 mm |
| тегло | 1.837 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Bosch |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
| WVAномер | 24604 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24604
|
|
DODGE 68003701AA
|
|
DODGE 68068762AA
|
|
APEC braking PAD1700
|
|
BENDIX 573298B
|
|
Brake ENGINEERING PA1837
|
|
DELPHI LP2143
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
DURON DBP204074
|
|
FERODO FSL4074
|
|
FMSI-VERBAND 8389D1273
|
|
JURID 573298D
|
|
JURID 573298J
|
|
JURID 573298JAS
|
|
MINTEX MDB3000
|
|
MINTEX MDB3004
|
|
NECTO FD7358A
|
|
OPTIMAL 12381
|
|
STOP 573298S
|
|
TEXTAR 2460401
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
TEXTAR 2460402
|
|
TRUSTING 8790
|
|
TRUSTING 8790
|
|
TRW GDB4144
|
|
TRW GDB4605
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
VALEO 598924
|
|
WAGNER WBP24604A
59.56 €
-0%
59.56 €
|
|
CHRYSLER 68003701AB
|
|
CHRYSLER 68029263AA
|
|
CHRYSLER 68029264AA
|
|
CHRYSLER 68053152AA
|
|
FIAT 71771813
|
|
FIAT K68029263AA
|
|
JEEP 68003701AA
|
|
JEEP 68044866AA
|
|
JEEP 68044866AB
|
|
JEEP 68044866AC
|
| Jeep WRANGLER III (JK) | 200 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 163 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 163 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 280 коня | бензин |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 140 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 170 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 170 коня | дизел |
| Lancia VOYAGER ван (RT) | 283 коня | бензин |
| Lancia VOYAGER ван (RT) | 163 коня | дизел |
| Volkswagen ROUTAN | 283 коня | бензин |
| Volkswagen ROUTAN | 200 коня | бензин |
| Volkswagen ROUTAN | 254 коня | бензин |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 280 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER III (JK) | 284 коня | бензин |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen ROUTAN | 267 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER II (TJ) | 208 коня | бензин |
| Jeep COMPASS (MK49) | 170 коня | бензин |
| Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | 170 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER III (JK) | 199 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER III (JK) | 177 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (KK) | 177 коня | дизел |
| Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | 193 коня | бензин |
| Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | 163 коня | дизел |
