комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4081 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,5 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 122,7 mm |
| ширина | 54,5 mm |
| тегло | 1.256 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Advics |
| WVAномер | 24708 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24708
|
|
APEC braking PAD1572
|
|
ASHIKA 5002220
|
|
ASHIKA 5002220
|
|
ATE 13046057682
|
|
ATE 13046057682
|
|
BENDIX 572578B
|
|
BENDIX 572594B
|
|
Brake ENGINEERING PA1766
|
|
DELPHI LP2123
20.4 €
-20%
16.32 €
|
|
FERODO FSL4081
|
|
ICER 181898
46.63 €
-0%
46.63 €
|
|
JURID 572594D
|
|
JURID 572594J
|
|
JURID 572594JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201764
|
|
MINTEX MDB2956
|
|
NECTO FD7368A
|
|
OPTIMAL 12380
|
|
PAGID T1764
|
|
ROADHOUSE 2122400
|
|
ROADHOUSE 2122400
|
|
STOP 572594S
|
|
TEXTAR 2470801
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
TRW GDB3460
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
VALEO 601052
|
|
WAGNER WBP24708A
|
|
TOYOTA 0446552270
|
|
TOYOTA 0446552270
|
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 95 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 90 коня | дизел |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 87 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 133 коня | бензин |
