комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4105 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 17,4 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 116,5 mm |
| ширина | 46,3 mm |
| тегло | 1,17 kg |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 24192 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24192
|
|
APEC braking PAD1733
|
|
ATE 13046027192
|
|
ATE 13046027192
|
|
BENDIX 572522B
|
|
DELPHI LP1936
37.58 €
-20%
30.06 €
|
|
DURON DBP201613
|
|
FERODO FSL1613
51.72 €
-20%
41.37 €
|
|
FMSI-VERBAND 8541D1099
|
|
ICER 181946
57.91 €
-0%
57.91 €
|
|
JURID 572522D
|
|
JURID 572522J
43.86 €
-20%
35.09 €
|
|
JURID 572522JAS
|
|
JURID 572522JC
78.31 €
-20%
62.64 €
|
|
MINTEX MDB2713
|
|
NECTO FD7524A
|
|
OPTIMAL 12396
|
|
PAGID T2127
|
|
STOP 572522S
|
|
TEXTAR 2419204
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
TRW GDB1632
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
WAGNER WBP24192A
45.19 €
-0%
45.19 €
|
|
LAND ROVER LR012993
|
|
LAND ROVER LR015519
|
|
LAND ROVER LR032377
|
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 190 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 375 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 375 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 211 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 375 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 340 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 256 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 256 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 286 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 177 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY III (LA_, TAA) | 299 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY III (LA_, TAA) | 190 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 396 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 306 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 272 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 272 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY III (LA_, TAA) | 218 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 245 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 245 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | 249 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 249 коня | дизел |
