комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4106 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 16,8 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 116,7 mm |
| ширина | 63 mm |
| тегло | 1,57 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 25085 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 25085
|
|
APEC braking PAD1729
|
|
BENDIX 573342B
|
|
DELPHI LP2175
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FMSI-VERBAND 8544D1427
|
|
ICER 181952
52.73 €
-0%
52.73 €
|
|
JURID 573342D
|
|
JURID 573342J
|
|
JURID 573342JAS
|
|
JURID 573342JC
82.69 €
-20%
66.15 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201996
|
|
MINTEX MDB3113
|
|
NECTO FD7525A
|
|
OPTIMAL 12594
|
|
PAGID T1996
|
|
STOP 573342S
|
|
TEXTAR 2508501
|
|
TRW GDB1824
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
WAGNER WBP25085A
|
|
LAND ROVER LR015577
|
|
LAND ROVER LR025739
|
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 313 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 506 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 510 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) | 510 коня | бензин |
