комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4110 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,4 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 125,7 mm |
| ширина | 52,1 mm |
| тегло | 1.233 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 24283 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24283
|
|
APEC braking PAD1626
|
|
APEC braking PAD1706
|
|
ASHIKA 5003343
|
|
ASHIKA 5003343
|
|
ATE 13046057942
|
|
ATE 13046057942
|
|
BENDIX 573249B
|
|
BOSCH 0986494320
|
|
BOSCH 0986494321
|
|
BOSCH 0986494320
|
|
BOSCH 0986494321
|
|
Brake ENGINEERING PA1785
|
|
DELPHI LP2069
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
DURON DBP244179
|
|
ICER 181881
34.79 €
-0%
34.79 €
|
|
JURID 573249D
|
|
JURID 573249J
|
|
JURID 573249JAS
|
|
JURID 573249JC
85.97 €
-20%
68.78 €
|
|
MINTEX MDB2968
|
|
NECTO FD7372A
|
|
OPTIMAL 12447
|
|
STOP 573249S
|
|
TRW GDB3437
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
WAGNER WBP24283B
|
|
MAZDA DFY13328Z
|
|
MAZDA DFY13328ZA
|
| Daihatsu SIRION (M3_) | 70 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 87 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 75 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 86 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 68 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 95 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 102 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 84 коня | бензин |
