комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB412 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 104 mm |
| ширина | 67 mm |
| тегло | 1,12 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 20574 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20574
|
|
A.B.S. 36532
|
|
ACDelco AC426881D
|
|
APEC braking PAD441
|
|
APEC braking PAD451
|
|
ATE 13046029362
|
|
ATE 13046029362
|
|
BENDIX 571375B
|
|
BOSCH 0986465745
|
|
BOSCH 0986465745
|
|
Brake ENGINEERING PA404
|
|
BREMBO P85014
|
|
DELPHI LP453
26.8 €
-20%
21.44 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16070
31.22 €
-20%
24.98 €
|
|
FMSI-VERBAND 7176D147
|
|
HP (ZEBRA) 2422
|
|
ICER 180448
8.67 €
-0%
8.67 €
|
|
JURID 571375D
|
|
JURID 571375J
|
|
JURID 571375JAS
|
|
MGA 229
|
|
MINTEX MDB1217
|
|
NECTO FD2010A
|
|
OPTIMAL 9365
|
|
PAGID T5003
|
|
QUINTON HAZELL BP370
|
|
REMSA 004650
|
|
REMSA 040650
|
|
ROADHOUSE 20462
|
|
ROADHOUSE 204650
|
|
ROULUNDS RUBBER 426881
|
|
TEXTAR 2057415314
|
|
TEXTAR 2057401
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
TEXTAR 2057415314
|
|
TEXTAR 2057415314T438
|
|
TRW GDB403
|
|
UNIPART GBP681
|
|
UNIPART GBP681AF
|
|
VALEO 551634
|
|
VALEO 598214
|
|
AUDI 853698151B
|
|
AUDI 855698151
|
|
AUDI 855698151B
|
| Audi 80 (81, 85, B2) | 110 коня | бензин |
| Audi 80 (81, 85, B2) | 88 коня | бензин |
| Audi 80 (81, 85, B2) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 (81, 85, B2) | 112 коня | бензин |
| Audi COUPE (81, 85) | 131 коня | бензин |
| Audi COUPE (81, 85) | 115 коня | бензин |
| Audi COUPE (81, 85) | 136 коня | бензин |
| Audi 80 (81, 85, B2) | 93 коня | бензин |
| Audi 80 (81, 85, B2) | 110 коня | бензин |
| Audi COUPE (81, 85) | 75 коня | бензин |
