комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4148 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,9 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 137 mm |
| ширина | 53,5 mm |
| тегло | 1.568 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 21561;21562 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21561
|
|
FERODO 21562
|
|
APEC braking PAD1832
|
|
ATE 13046057162
|
|
ATE 13046057162
|
|
BENDIX 573304B
|
|
BOSCH 0986494277
|
|
BOSCH 0986494277
|
|
DELPHI LP2148
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
ICER 181882
49.22 €
-0%
49.22 €
|
|
JURID 573304D
|
|
JURID 573304J
|
|
JURID 573304JAS
|
|
MINTEX MDB2967
|
|
NECTO FD7593A
|
|
OPTIMAL 12374
|
|
PAGID T1777
|
|
STOP 573304S
|
|
TEXTAR 2156201
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
VALEO 601013
|
|
WAGNER WBP21561A
|
|
NISSAN 410609J425
|
|
NISSAN D10601FE0A
|
|
NISSAN D10601KA1A
|
|
NISSAN D1060EM10A
|
| Nissan CUBE (Z12) | 110 коня | дизел |
| Nissan TIIDA хетчбек (C11X) | 110 коня | бензин |
| Nissan TIIDA хетчбек (C11X) | 126 коня | бензин |
| Nissan TIIDA хетчбек (C11X) | 106 коня | дизел |
| Nissan TIIDA седан (SC11X) | 110 коня | бензин |
| Nissan TIIDA седан (SC11X) | 126 коня | бензин |
| Nissan TIIDA седан (SC11X) | 106 коня | дизел |
| Nissan CUBE (Z12) | 106 коня | дизел |
| Nissan JUKE (F15) | 117 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 110 коня | дизел |
| Nissan JUKE (F15) | 200 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 200 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 94 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 115 коня | бензин |
| Nissan PULSAR хетчбек (C13) | 115 коня | бензин |
| Nissan PULSAR хетчбек (C13) | 110 коня | дизел |
| Nissan JUKE (F15) | 218 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 214 коня | бензин |
| Nissan PULSAR хетчбек (C13) | 190 коня | бензин |
