комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4176 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18,3 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 144,1 mm |
| ширина | 62,5 mm |
| тегло | 2.013 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 23099 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23099
|
|
APEC braking pad1272
|
|
BENDIX 573058B
|
|
BENDIX 573099B
|
|
DELPHI LP1767
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FERODO FSL4176
|
|
ICER 181449701
|
|
ICER 181449701
|
|
JURID 573099D
|
|
JURID 573099J
|
|
JURID 573099JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700205127
|
|
MINTEX MDB2564
|
|
NECTO FD7386A
|
|
OPTIMAL 12112
|
|
STOP 573099S
|
|
TEXTAR 2482201
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
TRW GDB1466
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
TRW GDB1478
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
TRW GDB1574
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
TRW GDB1760
75.02 €
-20%
60.02 €
|
|
VALEO 598669
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
WAGNER WBP23099B
48.79 €
--0%
48.79 €
|
|
RENAULT 6025371662
|
| Renault ESPACE III (JE0_) | 190 коня | бензин |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 130 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 82 коня | дизел |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 207 коня | бензин |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 163 коня | бензин |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 150 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II (бордова) платформа/ шаси (EL) | 135 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II автобус (JL) | 114 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 114 коня | дизел |
| Renault TRAFIC II кутия (FL) | 146 коня | дизел |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 115 коня | дизел |
