комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4177 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,9 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 156,9 mm |
| ширина | 58,5 mm |
| тегло | 2.137 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 23698 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23698
|
|
APEC braking PAD1662
|
|
ATE 13046057782
|
|
ATE 13046057782
|
|
BENDIX 572575B
|
|
BOSCH 0986494295
|
|
BOSCH 0986494295
|
|
FERODO FSL4177
71.4 €
-20%
57.12 €
|
|
JURID 572575D
|
|
JURID 572575J
45.73 €
-20%
36.59 €
|
|
JURID 572575JAS
|
|
MINTEX MDB2247
|
|
NECTO FD7387A
|
|
PAGID T1751
|
|
STOP 572575S
|
|
TRUSTING 8350
|
|
TRUSTING 8350
|
|
WAGNER WBP80001A
59.15 €
-0%
59.15 €
|
|
RENAULT 410600023R
|
|
RENAULT 410603072R
|
| Renault KOLEOS (HY_) | 150 коня | дизел |
| Renault KOLEOS (HY_) | 150 коня | дизел |
| Renault KOLEOS (HY_) | 173 коня | дизел |
| Renault KOLEOS (HY_) | 171 коня | бензин |
| Renault KOLEOS (HY_) | 171 коня | бензин |
