комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4178 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 17 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 87,1 mm |
| ширина | 53 mm |
| тегло | 0.998 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с пружина |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 20961 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20961
|
|
ATE 13046028202
|
|
ATE 13046028202
|
|
BENDIX 571906B
|
|
DURON DBP391083
20.54 €
-20%
16.43 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16406
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
JURID 571906D
|
|
JURID 571906J
27.12 €
-20%
21.7 €
|
|
JURID 571906JAS
|
|
JURID 571906JC
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
MINTEX MDK0037
|
|
NECTO FD7388A
|
|
OPTIMAL 10066
|
|
OPTIMAL 9540
|
|
PAGID T5075
|
|
STOP 571906S
|
|
TRW GDB1416
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
WAGNER WBP20961B
|
|
SKODA 1J0698451C
|
|
SKODA 1J0698451C
|
|
VW 1J0698451C
|
|
VW 1J0698451K
|
|
VW 1J0698451C
|
|
VW 1J0698451K
|
| Volkswagen EOS (1F7, 1F8) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen BORA комби (1J6) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen BORA (1J2) | 125 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 224 коня | бензин |
| Volkswagen NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 170 коня | бензин |
| Seat LEON (1M1) | 204 коня | бензин |
| Seat LEON (1M1) | 209 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF IV (1J1) | 241 коня | бензин |
| Seat LEON (1M1) | 225 коня | бензин |
