комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4179 |
| страна на монтаж | предна ос |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 125,7 mm |
| ширина | 52,1 mm |
| тегло | 1.389 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| дебелина 1 | 17,5 mm |
| дебелина 2 | 17,1 mm |
| WVAномер | 24283 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24283
|
|
APEC braking PAD1706
|
|
APEC braking PAD1835
|
|
APEC braking PAD1841
|
|
ATE 13046057942
|
|
ATE 13046057942
|
|
BENDIX 573249B
|
|
BOSCH 0986494195
|
|
BOSCH 0986494195
|
|
DELPHI LP2069
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
DURON DBP244179
|
|
FERODO FSL4179
45.42 €
-20%
36.34 €
|
|
ICER 181881
34.79 €
-0%
34.79 €
|
|
JURID 573249D
|
|
JURID 573249J
|
|
JURID 573249JAS
|
|
JURID 573249JC
85.97 €
-20%
68.78 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201687
|
|
MINTEX MDB2875
|
|
NECTO FD7390A
|
|
OPTIMAL 12447
|
|
PAGID T1687
|
|
STOP 573249S
|
|
TEXTAR 2428302
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRW GDB1893
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
WAGNER WBP24283A
47.1 €
-0%
47.1 €
|
|
FORD 1550219
|
|
FORD 1676630
|
|
FORD 1719275
|
|
FORD 1749322
|
|
FORD 1788734
|
|
FORD 1848518
|
|
FORD 1855307
|
|
FORD 8V512K021AA
|
|
FORD 8V512K021AB
|
|
FORD 8V512K021BA
|
|
FORD 8V512K021BB
|
|
FORD ME8V5J2K021AA
|
| Ford FIESTA VI | 134 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 70 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 70 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 95 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 82 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 120 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FIESTA VI | 95 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 82 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI Van | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 65 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 100 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 125 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 105 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 80 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 92 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FIESTA VI Van | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 140 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 95 коня | дизел |
