комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4186 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 16 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 95,4 mm |
| ширина | 44 mm |
| тегло | 0.828 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 24692 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24692
|
|
MERCEDES-BENZ 4154210410
|
|
APEC braking PAD1657
|
|
ATE 13046027442
|
|
ATE 13046027442
|
|
BENDIX 573272B
|
|
BOSCH 0986494331
|
|
BOSCH 0986494331
|
|
Brake ENGINEERING PA1798
|
|
DELPHI LP2126
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
FERODO FSL4186
|
|
ICER 181855
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
JURID 573272D
|
|
JURID 573272J
|
|
JURID 573272JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201774
|
|
MINTEX MDB2964
|
|
NECTO FD7397A
|
|
OPTIMAL 12464
|
|
PAGID T1774
|
|
STOP 573272S
|
|
TEXTAR 2469201
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
TRW GDB1786
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
WAGNER WBP24692A
40.84 €
-0%
40.84 €
|
|
RENAULT 440606267R
|
|
RENAULT 7701209869
|
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 60 коня | |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 87 коня | бензин |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 87 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 86 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 106 коня | бензин |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 106 коня | Бензин/Етанол |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 98 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 115 коня | бензин |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 115 коня | бензин |
| Mercedes CITAN кутия (415) | 75 коня | дизел |
| Mercedes CITAN кутия (415) | 90 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Mixto (415) | 90 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Combi (415) | 75 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Combi (415) | 90 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 106 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 75 коня | дизел |
| Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 90 коня | дизел |
| Mercedes CITAN кутия (415) | 114 коня | бензин |
| Mercedes CITAN кутия (415) | 110 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Mixto (415) | 110 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Combi (415) | 110 коня | дизел |
| Mercedes CITAN Combi (415) | 114 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | 110 коня | дизел |
