комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4196 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 16,8 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 116,6 mm |
| ширина | 52,7 mm |
| тегло | 1.236 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 24822;24833;24834 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24822
|
|
FERODO 24833
|
|
FERODO 24834
|
|
DODGE 68029887AA
|
|
DODGE 68029887AB
|
|
APEC braking pad1701
|
|
BENDIX 573299B
|
|
BOSCH 0986494493
|
|
BOSCH 0986494493
|
|
DELPHI LP2174
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
DURON DBP204196
|
|
FMSI-VERBAND 8438D1326
|
|
JURID 573299D
|
|
JURID 573299J
|
|
JURID 573299JAS
|
|
MINTEX MDB3005
|
|
NECTO FD7407A
|
|
OPTIMAL 12570
|
|
PAGID T1816
|
|
STOP 573299S
|
|
TRW GDB4176
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
CHRYSLER 68029887AB
|
|
CHRYSLER 68044761AA
|
|
FIAT K68029887AA
|
|
FIAT K68029887AB
|
|
FIAT K68053152AB
|
|
FIAT K68068762AA
|
|
FIAT K68093323AA
|
|
FIAT K68093323AB
|
|
FIAT K68159138AA
|
|
FIAT K68159143AA
|
|
FIAT K68192439AB
|
|
FIAT KV1018762AB
|
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 163 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 163 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 140 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 170 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 170 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 136 коня | дизел |
| Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | 170 коня | бензин |
| Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | 193 коня | бензин |
| Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | 163 коня | дизел |
| Fiat FREEMONT (JC_, JF_) | 170 коня | бензин |
