комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4199 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 20,6 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 146,2 mm |
| ширина | 71,5 mm |
| тегло | 2.072 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 24306 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24306
|
|
MERCEDES-BENZ 0054200920
|
|
MERCEDES-BENZ 0054200920
|
|
MERCEDES-BENZ 0054201220
|
|
APEC braking pad1565
|
|
ATE 13046027332
|
|
ATE 13046027332
|
|
BENDIX 573257B
|
|
BOSCH 0986494161
|
|
BOSCH 0986494161
|
|
FERODO FSL1978
75.9 €
-20%
60.72 €
|
|
ICER 181821
66.48 €
-0%
66.48 €
|
|
JURID 573257D
|
|
JURID 573257J
64.23 €
-20%
51.38 €
|
|
JURID 573257JAS
|
|
JURID 573257JC
60.14 €
-20%
48.11 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201623
|
|
MINTEX MDB2830
|
|
NECTO FD7409A
|
|
OPTIMAL 12387
|
|
PAGID T1623
|
|
STOP 573257S
|
|
TEXTAR 2430602
70.05 €
-20%
56.04 €
|
|
TRW GDB1736DTE
89.02 €
-20%
71.22 €
|
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 120 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 136 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 136 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W212) | 163 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 204 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 170 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 204 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 120 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 136 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 231 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 231 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 136 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 170 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W212) | 170 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W212) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 204 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 170 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S212) | 136 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S212) | 170 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S212) | 184 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W212) | 136 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W212) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 170 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 184 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS кабриолет (A207) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS купе (C207) | 184 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 204 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 184 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W212) | 163 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (C204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W204) | 156 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S204) | 156 коня | бензин |
