комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4216 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,3 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 118,4 mm |
| ширина | 77,5 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Advics |
| WVAномер | 20325 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20325
|
|
APEC braking pad1493
|
|
ASHIKA 5002222
|
|
ATE 13046057892
|
|
BENDIX 573413B
|
|
BOSCH 0986494252
|
|
DELPHI LP2122
34.36 €
-20%
27.49 €
|
|
FMSI-VERBAND 8224D1118
|
|
JAPANPARTS PA222AF
|
|
JURID 573413D
|
|
JURID 573413J
|
|
JURID 573413JAS
|
|
MINTEX MDB2727
|
|
NECTO FD7419A
|
|
OPTIMAL 12527
|
|
PAGID T1529
|
|
STOP 573413S
|
|
TEXTAR 2032501
70.05 €
-20%
56.04 €
|
|
TRW GDB3398
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
LEXUS 0446522340
|
|
LEXUS 0446530400
|
|
LEXUS 0446530410
|
|
LEXUS 0446530450
|
|
LEXUS 0446530470
|
|
LEXUS 0446530500
|
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 345 коня | бензин/ електро |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 249 коня | бензин |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 283 коня | бензин |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 296 коня | бензин/ електро |
| Lexus GS (GRL1_, GWL1_) | 209 коня | бензин |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 347 коня | бензин |
| Lexus GS (GRL1_, GWL1_) | 292 коня | бензин/ електро |
| Lexus GS (GRL1_, GWL1_) | 181 коня | бензин/ електро |
