комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4222 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 16,8 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 87,1 mm |
| ширина | 52,9 mm |
| тегло | 0.961 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 23554 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23554
|
|
APEC braking pad1256
|
|
BOSCH 0986494399
|
|
DURON DBP344222
|
|
FERODO FSL4222
|
|
MINTEX MDB1377
|
|
NECTO FD7425A
|
|
WAGNER WBP23554B
35.67 €
-0%
35.67 €
|
|
CITROEN 1607083280
|
|
PEUGEOT 425420
|
| Citroen DS3 | 200 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 112 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 156 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 68 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 92 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 114 коня | дизел |
| Citroen DS3 | 207 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 68 коня | дизел |
| Citroen C3 Picasso | 95 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 120 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 109 коня | дизел |
| Citroen C3 Picasso | 90 коня | дизел |
| Citroen C3 II | 60 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 120 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 92 коня | дизел |
| Citroen C3 II | 112 коня | дизел |
| Citroen DS3 | 120 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 112 коня | дизел |
| Citroen C3 Picasso | 92 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 68 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 82 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 95 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 120 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 95 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Citroen DS3 | 82 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 95 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Citroen DS3 | 114 коня | дизел |
| Citroen DS3 кабриолет | 120 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 156 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 92 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 200 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 68 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 82 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 114 коня | дизел |
| Peugeot 2008 | 82 коня | бензин |
| Peugeot 2008 | 120 коня | бензин |
| Peugeot 2008 | 92 коня | дизел |
| Peugeot 2008 | 114 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 110 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 75 коня | дизел |
| Citroen DS3 кабриолет | 110 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 110 коня | бензин |
| Peugeot 208 | 208 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 207 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 165 коня | бензин |
| Citroen C3 II | 110 коня | бензин |
| Peugeot 2008 | 120 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 120 коня | дизел |
| Peugeot 2008 | 110 коня | бензин |
| Peugeot 2008 | 130 коня | бензин |
| Peugeot 2008 | 100 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 100 коня | дизел |
| Citroen C3 Picasso | 110 коня | бензин |
| Citroen C3 Picasso | 99 коня | дизел |
| Citroen C3 II | 99 коня | дизел |
| Citroen C3 II | 75 коня | дизел |
| Peugeot 2008 | 75 коня | дизел |
| Peugeot 2008 | 116 коня | дизел |
| Peugeot 208 | 116 коня | дизел |
