комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4229 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,9 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 143,7 mm |
| ширина | 83,2 mm |
| тегло | 2.177 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Advics |
| WVAномер | 24386 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24386
|
|
APEC braking PAD1761
|
|
ASHIKA 5002272
|
|
ATE 13046056182
|
|
BENDIX 572599B
|
|
BOSCH 0986494449
|
|
DELPHI LP2134
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FSL4229
|
|
FMSI-VERBAND 8419D1303
|
|
ICER 181874
52.29 €
-0%
52.29 €
|
|
JURID 572599D
|
|
JURID 572599J
54.89 €
-20%
43.91 €
|
|
JURID 572599JAS
|
|
JURID 572599JC
97.47 €
-20%
77.98 €
|
|
MINTEX MDB2878
|
|
NECTO FD7432A
|
|
OPTIMAL 12397
|
|
PAGID T1681
|
|
STOP 572599S
|
|
TEXTAR 2438601
93.57 €
-20%
74.85 €
|
|
WAGNER WBP24386A
|
|
LEXUS 0446560300
|
|
TOYOTA 044650C020
|
|
TOYOTA 0446560280
|
| Toyota LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_) | 318 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_) | 272 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_) | 288 коня | бензин |
| Toyota LAND CRUISER 200 (VDJ2_, UZJ2_) | 286 коня | дизел |
