комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB423 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15,3 mm |
| дължина | 78 mm |
| ширина | 58 mm |
| тегло | 1 kg |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | ATE |
| WVAномер | 20913;20923 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20913
|
|
FERODO 20923
|
|
A.B.S. 36514
|
|
APEC braking PAD621
|
|
BENDIX 333808
|
|
BENDIX 571323B
|
|
Brake ENGINEERING PA444
|
|
DELPHI LP680
|
|
MGA 166
|
|
MINTEX MDB1304
|
|
NECTO FD6409A
|
|
OPTIMAL 9340
|
|
ROULUNDS RUBBER 476481
|
|
TEXTAR 2091316505
|
|
TRW GDB1075
|
|
UNIPART GBP988
|
|
VALEO 598152
|
|
CITROEN 95588903
|
| Citroen VISA | 60 коня | бензин |
| Citroen VISA | 79 коня | бензин |
| Citroen VISA | 103 коня | бензин |
| Citroen VISA | 113 коня | бензин |
