комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB906 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15,8 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 99 mm |
| ширина | 61,5 mm |
| тегло | 0,98 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 21418 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21418
|
|
APEC braking PAD1108
|
|
APEC braking PAD736
|
|
ATE 13046029972
|
|
BENDIX 572160B
|
|
BLUE PRINT ADK84209
31.42 €
-20%
25.14 €
|
|
BLUE PRINT ADK84227
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
BOSCH 0986424274
|
|
Brake ENGINEERING PA1402
|
|
BREMBO P79007
|
|
FERODO FSL906
56.98 €
-20%
45.58 €
|
|
JURID 572160D
|
|
JURID 572160J
|
|
JURID 572160JAS
|
|
METELLI 2200260
|
|
MGA 569
|
|
NECTO FD6950A
|
|
NIPPARTS 3608008
|
|
OPTIMAL 9821
|
|
PAGID T5094
|
|
REMSA 012850
|
|
ROADHOUSE 21284
|
|
ROULUNDS RUBBER 621181
|
|
STOP 572160S
|
|
TEXTAR 2070803
|
|
TRUSTING 0280
|
|
TRW GDB1165
35.03 €
-20%
28.02 €
|
|
TRW GDB3202
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
UNIPART GBP1011
|
|
VALEO 598531
44.64 €
-20%
35.72 €
|
|
WAGNER WBP21418A
37.91 €
-0%
37.91 €
|
|
SUZUKI 00000A00154
|
|
SUZUKI 00000A01225
|
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 45 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 70 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 60 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 64 коня | бензин |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 82 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki X-90 (EL) | 97 коня | бензин |
| Suzuki X-90 (EL) | 97 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 68 коня | дизел |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 75 коня | дизел |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 63 коня | дизел |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 68 коня | дизел |
