комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB907 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 119 mm |
| ширина | 70 mm |
| тегло | 1,35 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 21366 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21366
|
|
A.B.S. 36811
39.04 €
-20%
31.23 €
|
|
BENDIX 571856B
|
|
Brake ENGINEERING PA873
|
|
BREMBO P85033
|
|
NECTO FD6592A
|
|
OPTIMAL 10003
|
|
REMSA 013497
|
|
VW 357698151C
|
