комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB909 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15,5 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 145 mm |
| ширина | 57 mm |
| тегло | 1,75 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 21481 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21481
|
|
A.B.S. 36861
|
|
APEC braking PAD806
|
|
ATE 13046059592
|
|
BENDIX 572382B
|
|
BLUE PRINT ADN14295
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
BOSCH 0986424204
|
|
Brake ENGINEERING PA986
|
|
BREMBO P24039
|
|
DELPHI LP847
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
DURON DBP330909
|
|
FERODO FSL909
48.05 €
-20%
38.44 €
|
|
ICER 140933
52.41 €
-0%
52.41 €
|
|
JURID 572382D
|
|
JURID 572382J
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
JURID 572382JAS
|
|
METELLI 2201980
|
|
MGA 340
|
|
MINTEX MDB1657
|
|
NECTO FD6623A
|
|
NECTO FD6623N
|
|
NIPPARTS 3601056
|
|
OPTIMAL 9901
|
|
PAGID T3037
|
|
REMSA 046200
|
|
REMSA 046281
|
|
ROADHOUSE 2462
|
|
ROULUNDS RUBBER 624081
|
|
STOP 572382S
|
|
TEXTAR 2148101
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
TRUSTING 2060
|
|
TRW GDB1113
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
TRW GDB3313
54.76 €
-20%
43.81 €
|
|
UNIPART GBP624AF
|
|
UNIPART GBP984
|
|
UNIPART GBP984AF
|
|
VALEO 540919
|
|
VALEO 598602
|
|
WAGNER WBP21481A
42.57 €
--0%
42.57 €
|
|
FORD 1954460
|
|
FORD 1956495
|
|
FORD 1957042
|
|
NISSAN 410609C125
|
|
NISSAN 410609C525
|
|
NISSAN 410609C526
|
|
NISSAN D10602X80A
|
| Nissan SERENA (C23M) | 75 коня | дизел |
| Nissan SERENA (C23M) | 126 коня | бензин |
| Nissan SERENA (C23M) | 97 коня | бензин |
| Nissan SERENA (C23M) | 67 коня | дизел |
| Nissan TERRANO II (R20) | 101 коня | дизел |
| Nissan TERRANO II (R20) | 124 коня | бензин |
| Ford MAVERICK (UDS, UNS) | 124 коня | бензин |
| Ford MAVERICK (UDS, UNS) | 100 коня | дизел |
| Ford MAVERICK (UDS, UNS) | 116 коня | бензин |
| Ford MAVERICK (UDS, UNS) | 118 коня | бензин |
| Ford MAVERICK (UDS, UNS) | 125 коня | дизел |
| Nissan TERRANO II (R20) | 116 коня | бензин |
| Nissan TERRANO II (R20) | 118 коня | бензин |
| Nissan TERRANO II (R20) | 125 коня | дизел |
| Nissan VANETTE CARGO кутия (HC 23) | 97 коня | бензин |
| Nissan VANETTE CARGO кутия (HC 23) | 75 коня | дизел |
| Nissan VANETTE CARGO автобус (HC 23) | 75 коня | дизел |
| Nissan VANETTE CARGO автобус (HC 23) | 67 коня | дизел |
| Nissan VANETTE CARGO автобус (HC 23) | 98 коня | бензин |
| Nissan TERRANO II (R20) | 154 коня | дизел |
