комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB920 |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 177 mm |
| ширина | 56 mm |
| ширина | 58 mm |
| тегло | 1,85 kg |
| височина 1 | 56 mm |
| височина 2 | 58 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Kelsey-Hayes |
| WVAномер | 21820 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21820
|
|
A.B.S. 38203
40.07 €
-20%
32.06 €
|
|
APEC braking PAD818
|
|
BENDIX 571424B
|
|
BOSCH 0986424273
|
|
Brake ENGINEERING PA992
|
|
BREMBO P37001
|
|
DELPHI LP889
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
FMSI-VERBAND 7122AD203
|
|
JURID 571424D
|
|
JURID 571424J
|
|
JURID 571424JAS
|
|
MGA 250
|
|
MINTEX MDB1523
|
|
MINTEX MDB1774
|
|
NECTO FD6507A
|
|
REMSA 046300
|
|
ROADHOUSE 2463
|
|
STOP 571424S
|
|
TEXTAR 2182002
|
|
TRW GDB1207
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
UNIPART GBP1284AF
|
|
UNIPART GBP895
|
|
VALEO 540145
|
|
VALEO 597215
|
|
VALEO 598595
|
|
CHRYSLER 4638634
|
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 103 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 185 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 87 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 116 коня | дизел |
| Jeep CJ5 - CJ8 | 85 коня | бензин |
| Jeep CJ5 - CJ8 | 106 коня | бензин |
| Jeep CJ5 - CJ8 | 88 коня | бензин |
| Jeep CJ5 - CJ8 | 150 коня | бензин |
| Jeep CJ5 - CJ8 | 100 коня | бензин |
| Jeep CJ5 - CJ8 | 103 коня | бензин |
| Jeep CJ5 - CJ8 | 121 коня | бензин |
| Jeep CJ5 - CJ8 | 60 коня | дизел |
| Jeep CJ5 - CJ8 | 60 коня | дизел |
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 114 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 111 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 121 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 122 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 122 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 178 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 178 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 80 коня | дизел |
| Jeep CHEROKEE | 174 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE | 110 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 118 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE | 110 коня | бензин |
| Jeep COMANCHE (MJ) | 178 коня | бензин |
| Jeep COMANCHE (MJ) | 86 коня | дизел |
| Jeep COMANCHE (MJ) | 122 коня | бензин |
| Jeep COMANCHE (MJ) | 122 коня | бензин |
