комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB929 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 177 mm |
| ширина | 55 mm |
| тегло | 2 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Kelsey-Hayes |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
| WVAномер | 21822 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21822
|
|
A.B.S. 38477
41.77 €
-20%
33.42 €
|
|
APEC braking PAD1056
|
|
APEC braking PAD852
|
|
ATE 13046058972
|
|
BENDIX 571519B
|
|
BLUE PRINT ADG04229
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
Brake ENGINEERING PA992
|
|
Brake ENGINEERING PA995
|
|
BREMBO P37003
|
|
DELPHI LP1137
|
|
DELPHI LP1615
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
FERODO FSL929
37.14 €
-20%
29.72 €
|
|
FMSI-VERBAND 7358AD477
|
|
ICER 140968
56.25 €
-0%
56.25 €
|
|
JURID 571519D
|
|
JURID 571519J
|
|
JURID 571519JAS
|
|
METELLI 2202180
|
|
MGA 346
|
|
MINTEX MDB1769
|
|
MOTAQUIP VXL136
|
|
NECTO FD6597A
|
|
OPTIMAL 9914
|
|
PAGID T1132
|
|
REMSA 046700
|
|
ROADHOUSE 2467
|
|
ROULUNDS RUBBER 664681
|
|
STOP 571519S
|
|
TEXTAR 2182202
48.89 €
-20%
39.12 €
|
|
TRUSTING 2271
|
|
TRW GDB1153
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
TRW GDB4104
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
UNIPART GBP875
|
|
UNIPART GBP875AF
|
|
WAGNER WBP21822A
36.25 €
-0%
36.25 €
|
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 103 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 121 коня | бензин |
| Jeep WRANGLER I (YJ, SJ_) | 178 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 122 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 184 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 185 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 116 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 180 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 184 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 211 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 215 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 178 коня | бензин |
| Jeep CHEROKEE (XJ) | 121 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 177 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 212 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 115 коня | дизел |
| Kia CARNIVAL I (UP) | 165 коня | бензин |
| Kia CARNIVAL II (GQ) | 150 коня | бензин |
| Kia CARNIVAL II (GQ) | 194 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE I (ZJ) | 223 коня | бензин |
| Jeep COMANCHE (MJ) | 178 коня | бензин |
