комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB93 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 15 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 56 mm |
| ширина | 53 mm |
| тегло | 0,46 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | ATE |
| WVAномер | 20641;20642 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20641
|
|
FERODO 20642
|
|
A.B.S. 36068
|
|
APEC braking PAD263
|
|
ATE 13046030112
|
|
BENDIX 571205B
|
|
BENDIX 571804B
|
|
Brake ENGINEERING PA248
|
|
BREMBO P23004
|
|
DELPHI LP83
|
|
FMSI-VERBAND 7057D127
|
|
ICER 180199
18.25 €
-0%
18.25 €
|
|
MGA 93
|
|
MINTEX MDB1072
|
|
NECTO FD4077A
|
|
PAGID T4077
|
|
QUINTON HAZELL BP263
|
|
REMSA 000500
|
|
ROADHOUSE 2005
|
|
ROULUNDS RUBBER 460981
|
|
TEXTAR 2064115005
|
|
TEXTAR 2064102
|
|
TRW GDB144
|
|
UNIPART GBP584
|
|
ALFA ROMEO 116002600301
|
|
ALFA ROMEO 60727290
|
|
ALFA ROMEO 60778260
|
| Alfa Romeo GTV (116) | 158 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 107 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 116 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 121 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 122 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 121 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 132 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 82 коня | дизел |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 90 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 107 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 122 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 131 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA GT (116) | 107 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA GT (116) | 116 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA GT (116) | 121 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA GT (116) | 121 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (116) | 131 коня | бензин |
| Porsche 914 | 80 коня | бензин |
| Porsche 914 | 86 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA GT (116) | 131 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (116) | 150 коня | бензин |
