комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB932 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15,6 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 127 mm |
| ширина | 54,8 mm |
| ширина | 57,4 mm |
| тегло | 1,54 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина 1 | 54,8 mm |
| височина 2 | 57,4 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Akebono |
| дължина 1 | 129 mm |
| WVAномер | 23009 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23009
|
|
A.B.S. 36734
|
|
APEC braking PAD738
|
|
APEC braking PAD854
|
|
BENDIX 572305B
|
|
BENDIX 572306B
|
|
BLUE PRINT ADT34258
45.98 €
-20%
36.78 €
|
|
Brake ENGINEERING PA851
|
|
BREMBO P83031
|
|
DELPHI LP942
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
FERODO FSL932
|
|
FMSI-VERBAND 7408D527
|
|
FMSI-VERBAND 7408D616
|
|
METELLI 2204250
|
|
MGA 300
|
|
MINTEX MDB1546
|
|
NECTO FD6670A
|
|
NIPPARTS 3602046
|
|
OPTIMAL 9351
|
|
PAGID T1290
|
|
REMSA 015212
|
|
TEXTAR 2300901
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
TRUSTING 4400
|
|
TRW GDB1190
46.22 €
-20%
36.98 €
|
|
TRW GDB3157
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
TRW GDB869
|
|
WAGNER WBP23009A
|
|
TOYOTA 04465YZZAK
|
|
TOYOTA 0449128280
|
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
| Toyota SUPRA (MA60) | 140 коня | бензин |
