комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB936 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 128 mm |
| ширина | 52 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 21745 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21745
|
|
A.B.S. 36763
40.46 €
-20%
32.37 €
|
|
APEC braking PAD667
|
|
BENDIX 572282B
|
|
BENDIX 572381B
|
|
BLUE PRINT ADC44219
|
|
BOSCH 0986424256
|
|
Brake ENGINEERING PA1007
|
|
BREMBO P54013
|
|
MINTEX MDB1448
|
|
NECTO FD6598A
|
|
NIPPARTS 3605029
|
|
OPTIMAL 9593
|
|
PAGID T3082
|
|
ROULUNDS RUBBER 659781
|
|
TEXTAR 2174501
|
|
TRW GDB998
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
UNIPART GBP1054
|
|
UNIPART GBP1054AF
|
|
UNIPART GBP999
|
|
VALEO 551782
|
|
MITSUBISHI MB534644
|
| Mitsubishi SAPPORO III (E16A) | 124 коня | бензин |
