комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB937 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 16,4 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 128 mm |
| ширина | 50 mm |
| тегло | 1,62 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
| WVAномер | 20098 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20098
|
|
A.B.S. 36693
25.19 €
-20%
20.15 €
|
|
APEC braking PAD616
|
|
BENDIX 572290B
|
|
BLUE PRINT ADN14279
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
BOSCH 0986461133
|
|
Brake ENGINEERING PA802
|
|
BREMBO P56020
|
|
DELPHI LP1623
|
|
DELPHI LP983
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
JURID 572290D
|
|
JURID 572290J
|
|
JURID 572290JAS
|
|
METELLI 2204090
|
|
MINTEX MDB1452
|
|
NECTO FD6905A
|
|
NIPPARTS 3611032
|
|
PAGID T0364
|
|
REMSA 029200
|
|
ROADHOUSE 2292
|
|
ROADHOUSE 229200
|
|
ROULUNDS RUBBER 487681
|
|
STOP 572290S
|
|
TEXTAR 2009801
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
TRUSTING 4240
|
|
TRW GDB745
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
UNIPART GBP921AF
|
|
VALEO 598851
|
|
WAGNER WBP20098A
|
|
NISSAN 4406020J85
|
|
NISSAN 4406032J85
|
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 116 коня | дизел |
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 116 коня | дизел |
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 165 коня | бензин |
