комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB939 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15,5 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 133 mm |
| ширина | 56 mm |
| тегло | 3,7 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 21731;21732;21733 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21731
|
|
FERODO 21732
|
|
FERODO 21733
|
|
A.B.S. 36699
|
|
APEC braking PAD841
|
|
BENDIX 572336B
|
|
BOSCH 0986424202
|
|
Brake ENGINEERING PA766
|
|
BREMBO P49012
|
|
DELPHI LP800
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
MGA 374
|
|
MINTEX MDB1582
|
|
NECTO FD6660A
|
|
REMSA 031302
|
|
ROADHOUSE 231302
|
|
ROULUNDS RUBBER 662481
|
|
TRUSTING 4090
|
|
TRW GDB1037
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
UNIPART GBP884AF
|
|
VALEO 551781
|
| Mazda 626 III (GD) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 60 коня | дизел |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 107 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 107 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 107 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 110 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 116 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 148 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 148 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 148 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 150 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 82 коня | дизел |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 82 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 82 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 82 коня | бензин |
