комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB948 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 128 mm |
| ширина | 58 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 21482 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21482
|
|
A.B.S. 36878
|
|
APEC braking PAD845
|
|
BENDIX 572275B
|
|
BENDIX 572377B
|
|
BLUE PRINT ADS74208
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
BOSCH 0986460984
|
|
Brake ENGINEERING PA1011
|
|
BREMBO P78007
|
|
DELPHI LP930
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
FERODO FSL948
|
|
FMSI-VERBAND 7442D563
|
|
MGA 486
|
|
MINTEX MDB1688
|
|
NECTO FD6683A
|
|
NIPPARTS 3607009
|
|
OPTIMAL 9788
|
|
PAGID T3077
|
|
REMSA 040302
|
|
ROADHOUSE 240302
|
|
TEXTAR 2148201
|
|
TRW GDB1179
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
UNIPART GBP1081
|
|
UNIPART GBP1081AF
|
|
SUBARU 26296AA040
|
|
SUBARU 26296FA040
|
|
SUBARU 26296FA041
|
| Subaru LEGACY I (BC) | 200 коня | бензин |
| Subaru LEGACY I комби (BC, BJF) | 200 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SF) | 122 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SF) | 125 коня | бензин |
| Subaru LEGACY OUTBACK (BG) | 150 коня | бензин |
