комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB951 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 19,6 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 119 mm |
| ширина | 70 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 21366 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21366
|
|
A.B.S. 36811
39.04 €
-20%
31.23 €
|
|
APEC braking PAD829
|
|
ATE 13046028062
|
|
BENDIX 571856B
|
|
Brake ENGINEERING PA872
|
|
BREMBO P85034
|
|
DELPHI LP769
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
ICER 180996
91.6 €
-0%
91.6 €
|
|
JURID 571856J
|
|
MINTEX MDB1700
|
|
NECTO FD6662A
|
|
OPTIMAL 9912
|
|
PAGID T5059
|
|
REMSA 013497
|
|
ROADHOUSE 213462
|
|
ROULUNDS RUBBER 634381
|
|
TEXTAR 2016805
87.61 €
-20%
70.09 €
|
|
TRUSTING 0521
|
|
TRW GDB1057
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
UNIPART GBP891
|
|
UNIPART GBP891AF
|
|
VALEO 540804
|
|
VALEO 540928
|
|
VALEO 598982
|
|
VW 357615116
|
|
VW 357615116A
|
|
VW 357698151C
|
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 101 коня | бензин |
