комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB973 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 17,7 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 62 mm |
| ширина | 61 mm |
| тегло | 0,75 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | ATE |
| WVAномер | 21050 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21050
|
|
GENERAL MOTORS 1605883
|
|
VAUXHALL 9192126
|
|
A.B.S. 366241
|
|
APEC braking PAD619
|
|
BENDIX 571389B
|
|
BREMBO P59023
|
|
DELPHI LP590
18.79 €
-20%
15.03 €
|
|
FERODO FSL973
32.68 €
-20%
26.14 €
|
|
FMSI-VERBAND 7582D709
|
|
METELLI 2202751
|
|
MGA 417
|
|
NECTO FD6603A
|
|
NECTO FD6603N
|
|
OPTIMAL 9480
16.41 €
-20%
13.13 €
|
|
QUINTON HAZELL BP459
|
|
REMSA 023940
|
|
TEXTAR 2105015704
|
|
TEXTAR 2105001
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
TRUSTING 2841
|
|
TRW GDB1302
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
UNIPART GBP721
|
|
UNIPART GBP878
|
|
WAGNER WBP21050C
26.23 €
-0%
26.23 €
|
|
OPEL 1605883
|
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 116 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 170 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 211 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 130 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 116 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 170 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 131 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 211 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 101 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 101 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 144 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 144 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 120 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 120 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 180 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 180 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 218 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 218 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 150 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 150 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 110 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 110 коня | дизел |
