комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB976 |
| страна на монтаж | предна ос |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 165 mm |
| ширина | 57 mm |
| ширина | 65 mm |
| тегло | 2 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина 1 | 57 mm |
| височина 2 | 65 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Kelsey-Hayes |
| дължина 1 | 173 mm |
| WVAномер | 21812;21813;21814 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21812
|
|
FERODO 21813
|
|
FERODO 21814
|
|
A.B.S. 38521
40.59 €
-20%
32.47 €
|
|
APEC braking PAD979
|
|
BENDIX 571515B
|
|
BOSCH 0986424276
|
|
Brake ENGINEERING PA1060
|
|
BREMBO P11006
|
|
DELPHI LP892
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
FMSI-VERBAND 7403AD521
|
|
MGA 363
|
|
MINTEX MDB1789
|
|
NECTO FD6605A
|
|
REMSA 048402
|
|
ROADHOUSE 248402
|
|
TRW GDB1158
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
CHRYSLER 4423715
|
| Chrysler LE BARON седан | 94 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON седан | 177 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON седан | 101 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON седан | 152 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON седан | 143 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON кабриолет | 101 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON кабриолет | 152 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON кабриолет | 143 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 98 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 147 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 150 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 150 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 163 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 163 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 101 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 118 коня | дизел |
| Chrysler DAYTONA купе | 177 коня | бензин |
| Chrysler SARATOGA | 142 коня | бензин |
| Chrysler DAYTONA купе | 150 коня | бензин |
| Chrysler SARATOGA | 98 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 141 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON купе | 143 коня | бензин |
