комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB977 |
| страна на монтаж | предна ос |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 165 mm |
| ширина | 61 mm |
| ширина | 63 mm |
| тегло | 2,26 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина 1 | 61 mm |
| височина 2 | 63 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Kelsey-Hayes |
| WVAномер | 21815;21816;21817 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21815
|
|
FERODO 21816
|
|
FERODO 21817
|
|
A.B.S. 38522
35.37 €
-20%
28.29 €
|
|
ATE 13046080092
|
|
BENDIX 571514B
|
|
Brake ENGINEERING PA1224
|
|
BREMBO P11007
|
|
DELPHI LP891
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
FMSI-VERBAND 7404AD522
|
|
ICER 141056
49.83 €
-0%
49.83 €
|
|
JURID 571514D
|
|
JURID 571514J
|
|
JURID 571514JAS
|
|
METELLI 2202890
|
|
MGA 348
|
|
MINTEX MDB1718
|
|
NECTO FD6606A
|
|
OPTIMAL 9937
|
|
REMSA 048302
|
|
ROADHOUSE 248302
|
|
STOP 571514S
|
|
TEXTAR 2181501
|
|
TRUSTING 2980
|
|
TRW GDB1157
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
VALEO 540796
|
|
VALEO 598600
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
WAGNER WBP21815A
|
|
CHRYSLER 4423812
|
| Chrysler LE BARON седан | 94 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON седан | 177 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON седан | 101 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON седан | 152 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON седан | 143 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON кабриолет | 101 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON кабриолет | 152 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON кабриолет | 143 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 98 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 147 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 150 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 150 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 163 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 163 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 101 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 118 коня | дизел |
| Chrysler DAYTONA купе | 177 коня | бензин |
| Chrysler SARATOGA | 142 коня | бензин |
| Chrysler DAYTONA купе | 150 коня | бензин |
| Chrysler SARATOGA | 98 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 141 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER I (AS) | 136 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER I (AS) | 137 коня | бензин |
| Chrysler LE BARON купе | 143 коня | бензин |
